איך מתגרשים בזול

הרבה זוגות, מוצאים את עצמם מפרקים את החבילה. חלק מהם עושים זאת בדרכי נועם, שומרים על קשר טוב וחברי רק למען טובת הילדים, אך ישנם כאלה שמבצעים זאת בדרכי מלחמה מה שנקרא בשפה המוכרת "גירושין מכוערים".. לרוב מדובר על יצר נקמה, אם מצדו או אם מצידה, בגלל בגידה, בגלל חלוקת רכוש ועוד.

ישנם גורמים שמציתים את האש בין בני הזוג אשר בכוונתם להתגרש כגון: אחים אחיות, הורים, חברים וחברות, מה שגורם לבלבול של הזוג. אבל כדאי כי תחשבו אחרת, היות ואל לנו לשכוח, כי עורכי דין, במיוחד המוצלחים שבהם המתמחים בדיני משפחה, עשויים לגבות סכומי עתק כגון 50,000 – 100,000 ש"ח תלוי בסוג הגירושין וברקע.

מדובר על הלוואות, חובות, אובדן של ימי עבודה מלחמות עצבים, דחיות של דיונים, תשלומים של אגרות בתי משפט. ניתוק היחסים בין בני הזוג, אשר שולחים רק מסרונים לגבי שלום הילדים, מצב שעשוי להשפיע לרעה על הילדים, מה שעשוי לגרום ללחץ, בעיות בלימודים, חרדות ועוד.

ניתן לסיים את הגירושין בצורה אחרת, מכובדת וזולה יותר
הכל בארץ יקר וקל וחומר, כאשר מדובר על עורכי דין שגובים שכ"ט גבוה ביותר ובמיוחד אם הם בעלי שם בתחומם. מיותר לציין, כי קיימת תקופת מתח וקשים בתפקוד היום יומי למשך לפחות 3 שנים במקרה הטוב. אז יש חדשות טובות למי שמעוניין בקשרים טובים ובשלום עם הגרוש, הגרושה והילדים. תוכלו למצוא את שביל הזהב שלא יעלה לכם כסף רב ומריטת עצבים והכוונה היא אל גירושין בזול. מדובר על גישור, שנערכות אם בנפרד או אם בנוכחות שני בני הזוג. מטרת הפגישות, הינה להגיע לתוצאה שתהיה מוסכמת בין שני הצדדים, תוך מציאת פתרונות יצירתיים, ללא מריבות מיותרות, נקם ובהרבה פחות הוצאות מיותרות.

כאשר באמצעות גישור, ייערך הסכם גירושין שיוגש לבית המשפט המחוזי, יהיה קל יותר לשמור על האיזון, הכסף, היחסים והעיקר הסדרי ראייה וחלוקה בהוצאות הילדים.

לשמור על הבריאות על הביטחון הנפשי של הילדים ועל הכיס
שעת גישור, עשויה לעלות בין 300-500 ₪ באמצעות הגישור, ניזרים באנשי מקצוע, כגון: שמאי, אקטואר, פסיכולוג, עו"ס עו"ד וכדומה. המטרה היא לפרק את המשפחה ללא מלחמות, עצבים מיותרים ולחץ. לא צריך הרבה שעות גישור, בכדי להגיע להסכם.

מה שישמור לכם על הבריאות, על הכסף שתצטרכו לשלם לעו"ד, שהוא כמובן חל על שני הצדדים, כך שמדובר על שני עורכי דין, שיש להוציא עליהם שכר טרחה של עשרות אלפי שקלים, מה שעשוי להיות יעיל להוצאות של הילדים והוצאות המחיה של בני הזוג. רבים היום מגיעים לפגישות גישור ומסיימים את הגירושין בדרכי שלום, מבלי לפגוע בילדים ולהוציא כספים רבים, על הוצאות מיותרות.