מחיר קידוח יהלום בבטון

עבודות של קידוח יהלום בבטון, הפכו להיות נפוצות עם השנים ואנו עדים לטכנולוגיה המרשימה והמדויקת של ניסור מסוג זה. יש לציין, כי מחיר קידוח יהלום בבטון, עשוי להשתנות בגלל כמה פרמטרים שונים, כגון: אורך הניסור, עומקו של הבטון, הקידוח, המיקום וכדומה. יש לציין, כי אם במקום, ישנו חשמל תלת פאזי, אלמנט זה, עשוי להוזיל במחיר הקידוח שכן, במידה ואין תלת פאזה, על חברת הקידוח, להביא גנרטור יש בו שקע תלת פאזי, מה שייקר את המחיר.

ניתן למצוא עבודות של יסור בטון, המתבצעות בגובה, מה שמקשה את הגישה ומוסיף סיכון בעבודה. גם סוג של קידוח במיקום גבוה, ישנה את המחיר. הסתייעות בפיגום או מנוף הרמה, ייקר גם את המיר של קידוח יהלום בטון. גם הזמן, הינו מרכיב חשוב, למשל, אם ישנו בטון עבה מאוד, יידרש זמן עבודה רב יותר ושוב, המחיר יהיה יקר יותר.

עובי הבטון- פרמטר חשוב לתמחור קידוח יהלום

עובי הבטון, הינו הפרמטר העיקרי לתמחור של קידוח יהלום. הציוד יהיה שונה, המסור של המקדחה יהיה שונה וכן רמת הדיוק, חייבת להיות מוקפדת. קידוח יהלום בבטון עבה, דורשת מיומנות רבה יותר. יש לציין, כי קידוחי בטון מגיעים בקטרים שונים יש להביא כמה פרמטרים מרכזיים כגון:

  • קוטר הבטון
  • עובי הבטון
  • גובה הקידוח
  • כמות הקידוחים

ככל שהקידוחים יהיו רבים יותר, כך יעלה המחיר ניתן למצוא ניסורים בבטון, באמצעות קידוח יהלום שהם ידועים מראש, כגון אתר עבודה שהחברה כבר יודעת מראש מה יש באתר ומה צריך לבצע בו. כל עבודה היא שונה מקודמתה.

פינוי פסולת הניסור באמצעות מכולה

כאשר מדובר על ניסור בטון עם יהלום, יש לדעת כי כל חברת ניסור מקצועית, יודעת, כי יש לפנות את פסולת הבטון באמצעות מכולה ולהעבירה עם רכב מיוחד, כגון משאית, לאתר פסולת מיוחד. חברות העוסקות כבר שנים עם ניסור בטון ביהלום, יודעות היכן נמצאים האתרים הללו והן מחויבות לפנות את הפסולת. גם עובדה זו, מייקרת את מחיר העבודה, כך שיש לקחת בחשבון את כל המרכיבים הללו במחיר הקידוח.  ניתן לקבל לפחות 3 הצעות מחיר מכמה חברות מובילות בתחום ניסור בטון ביהלום, נציגי חברות מקצועיות שכבר עובדות שנים, ישאלו שאלות הקשורות לעבודה, כגון הגובה המיקום סוג העבודה, כך שיהיה לכם מושג באיזה סכום מדובר ומה כולל הסכום. הצעת מחיר מסודרת שתוכלו לקבל מהחברות באמצעות פקס, תקנה לכם תמונה ברורה יותר.